Niech Moc będzie z naszymi wolontariuszami i społecznikami! 🪐🎬

 
 
Samorząd Uczniowski, Wolontariat, a także niezastąpiona ekipa od organizacji szkolnych imprez – ten rok szkolny należał do Was! W nagrodę za Wasze ogromne zaangażowanie, setki godzin pracy i wielkie serca, wybraliśmy się wspólnie do kina na film „Gwiezdne Wojny: Mandalorian i Grogu”. 🚀🍿
To była iście kosmiczna integracja! Dziękujemy, że tworzycie tak zgrany zespół. Jesteście najlepsi w galaktyce! 🌌