Turniej gry w Darta !

 
W miniony wtorek 16 czerwca został rozegrany przez młodzież naszego Internatu turniej darta. Odbył się on na terenie przystani Klubu Żeglarskiego Horn. Głównym organizatorem była Fundacja Ego Power. Rozgrywki przebiegły w duchu fair-play i z wielkim sportowym zaangażowaniem wszystkich zawodników.
Wyniki zawodów:
1 miejsce Wiktoria Ł.
2 miejsce Jakub T.
3 miejsce Czarek S.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom