Jasełka w języku migowym - Scena Pod Ratuszem - Rynek Główny Kraków

Jasełka dla Niesłyszących na Rynku Głównym w Krakowie!

Mamy zaszczyt podzielić się z Wami niezwykłym wydarzeniem, które miało miejsce 19.12.2023 r. w Krakowie na Rynku Głównym na Scenie Pod Ratuszem– nasi utalentowani uczniowie przygotowali niezapomniane przedstawienie Jasełka Bożonarodzeniowe dedykowane dla osób niesłyszących. To nie tylko wyjątkowe wydarzenie, ale również dowód na to, jak szeroko otwarta jest nasza szkoła na różnorodność i potrzeby innych.

Atmosfera na Rynku Głównym była pełna magii i świątecznego ciepła. Uczniowie, ubrani w piękne stroje bożonarodzeniowe, stworzyli niepowtarzalny klimat, przenosząc widzów w magiczny świat Świąt Bożonarodzeniowych. Świąteczne melodie i klimatyczne dekoracje sprawiły, że serca wszystkich obecnych napełniły się radością i wzruszeniem.

Nasz zespół młodych artystów zabrał widzów w podróż przez tradycyjną opowieść o narodzeniu Jezusa, wykorzystując przy tym język migowy i inne formy komunikacji dostosowane do potrzeb osób niesłyszących. To było nie tylko piękne widowisko, ale również wyraz szacunku dla różnorodności naszej społeczności.

Występ uczniów naszej szkoły był niezwykle poruszający i pełen zaangażowania. Każdy aktor, każdy uśmiech, każdy gest był perfekcyjnie dopasowany, co sprawiło, że publiczność doświadczyła prawdziwego świątecznego cudu. Dzięki zaangażowaniu naszej młodzieży, Jasełka dla Niesłyszących stały się niezapomnianym wydarzeniem, podkreślającym wartość Świąt Bożego Narodzenia i wzajemnego szacunku.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, oraz wszystkim, którzy wsparli to piękne przedsięwzięcie. To właśnie dzięki Wam mogliśmy stworzyć wyjątkową świąteczną chwilę, która na długo pozostanie w sercach naszej społeczności.

Życzymy Wam wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pełnych ciepła chwil spędzonych w gronie najbliższych!