Zapraszamy do przeglądania bieżących aktualności poniżej :-)

  

 

Z życzeniami dla naszych Mam

Jak co roku spotykamy się w bibliotece żeby wykonać prezent dla naszej najukochańszej Mamy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas programowo najwyższych

Dnia 27 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas programowo najwyższych. Świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie klasy 3 LO, 4 Thk oraz 3 XX.

Śladami Wyspiańskiego - wizyta w Muzeum Narodowym

 

24 kwietnia 2018 skorzystaliśmy z oferty Muzeum Narodowego w Krakowie i wybraliśmy się popołudniu, by zwiedzić wystawę dzieł Stanisława Wyspiańskiego.

Uczestnictwo w wystawie Body Worlds

 

Wczoraj, 25 kwietnia, nasza pani od biologii, Monika Grabowska-Orządała, zabrała nas na wystawę Body Worlds.

Warsztaty Brafittingowe

 

18 kwietnia odbyły się w naszej szkole WARSZTATY BRAFITTINGOWE.

Podchody profilaktyczne - relacja

 

 

23 IV klasy III ponadgimnazjalne wzięły udział w podchodach profilaktycznych zorganizowanych przez wychowanków internatu pod kierunkiem pani Kseni Natkaniec.

Papugarnia

 

W czwartek 19 kwietnia osoby chętne i zainteresowane przyrodą wyruszyły do papugarni na ul. Wielicką 250, by przyjrzeć się z bliska kolorowym papugom :)

Relacja z pielgrzymki MATURZYSTÓW do Częstochowy

 

 

Zgodnie z tradycją uczniowie klas maturalnych naszego Ośrodka wybrali się  na Jasną Górę by podziękować Matce Boskiej za dar katechizacji oraz prosić o potrzebne łaski i pomoc w pomyślnym zdaniu egzaminów maturalnych.

Małopolska dla Maturzystów - zaproszenie na koncert

 

 

 

W imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego, serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów – absolwentów, Grono Pedagogiczne, Rodziców, Uczniów oraz osoby towarzyszące na pełen atrakcji koncert „Małopolska dla Maturzystów”, który odbędzie się  23 czerwca 2018 r., o godzinie 16.30, w TAURON Arenie w Krakowie.