Zapraszamy do przeglądania bieżących aktualności poniżej :-)

  

 

Aplikacje w Android Studio - warsztaty

 

Grupa 6 uczniów wraz z wychowawczyniami z klas informatycznych wzięła udział w warsztatach, których głównym celem było pokazanie na czym polega tworzenie programów na urządzenia mobilne.

Wycieczka na wystawę pająków i skorpionów

 

Dziś, czyli w środę 7 czerwca 2017, odbyła się wycieczka uczestników kółka biologicznego na wystawę pająków i skorpionów.

Festyn "Lato nad Bagrami"

W sobotę 3 czerwca 2017 r.  braliśmy udział w festynie "Lato nad Bagrami" organizowanym przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze.

Spotkanie z GWIAZDĄ - panią Iwoną Cichosz

 

W czwartek 1 czerwca 2017 w klubie PZG na ul. św. Jana 18 miało miejsce spotkanie z GWIAZDĄ - panią Iwoną Cichosz - Miss Deaf International 2016 i finalistką programu Taniec z Gwiazdami 2017.

Spotkanie z pisarką p. Anną Onichimowską

 

31 maja 2017 Biblioteka Krakowska, filia nr 2 przy ul. Krakowskiej 26 zaprosiła nas (klasa 2 LO i 1 Tkm) na spotkanie z pisarką p. Anną Onichimowską, autorką książek dla dzieci i młodzieży.

Wystawa prac warsztatów arterapii

 Otwarcie wystawy prac warsztatów arterapii SOSW dla Niesłyszących w Krakowie na Politechnice Krakowskiej.

Wyprawa do kręgielni :-) 

W ostatni dzień karnawału wybraliśmy się na kręgle. Zabawa była super - sami zobaczcie! :)

Wernisaż twórczości uczniów w gościnnych murach
MDK Fort 49 "Krzesławice"

6 kwietnia 2017 roku o godzinie 11:00 odbył się wernisaż twórczości uczniów, wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących przy ul. Grochowej w Krakowie.

Wielki sukces naszych uczniów! - Ziarnista struktura materii

Nasi uczniowie: ROKSANA TRÓLKA, GRZEGORZ SUWARA I MATEUSZ RUSEK przeszli do finału konkursu Ziarnista struktura materii – od Demokryta do Smoluchowskiego organizowanego przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, pod patronatem rektora Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.