Zapraszamy do przeglądania bieżących aktualności poniżej :-)

  

 

"Siatka dzieli - siatka łączy"

Nasz projekt "Siatka dzieli - siatka łączy" nr 2 na liście DZIELNICA XIII PODGÓRZE przeszedł pozytywnie ocenę formalno - prawną.

Turnus Rehabilitacyjny w Juracie

 

Na przełomie maja czerwca nasza młodzież pod opieką p. Katarzyny Podgórni oraz p. Tomasza Machinko przebywała na dwutygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Juracie.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy, szyi i dekoltu

Uwaga, uwaga! Zapisy trwają!

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Co warto zobaczyć w Krakowie"

 

Do XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Co warto zobaczyć w Krakowie", organizowanego przez PTTK dla dzieci i młodzieży, zgłosiło się 150 uczestników z całej Polski. Jury wybrało do finału 50 prac, przyznając 3 nagrody i 10 wyróżnień.

Piknik Integracyjny „Powitanie Lata”

 

 W dniu 7 czerwca odbył się Piknik Integracyjny „Powitanie Lata” na terenie Klubu Żeglarskiego HORN przy zalewie Bagry.

Dzień Sportu 2017

 

8 czerwca na Orliku odbył się Dzień Sportu, w którym uczniowie naszego Ośrodka rywalizowali w turnieju piłkarskim, meczu siatkarskim Nauczyciele - Uczniowie oraz brali udział w konkursach sprawnościowych.

Aplikacje w Android Studio - warsztaty

 

Grupa 6 uczniów wraz z wychowawczyniami z klas informatycznych wzięła udział w warsztatach, których głównym celem było pokazanie na czym polega tworzenie programów na urządzenia mobilne.

Wycieczka na wystawę pająków i skorpionów

 

Dziś, czyli w środę 7 czerwca 2017, odbyła się wycieczka uczestników kółka biologicznego na wystawę pająków i skorpionów.

Festyn "Lato nad Bagrami"

W sobotę 3 czerwca 2017 r.  braliśmy udział w festynie "Lato nad Bagrami" organizowanym przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze.