"Uwaga! Informacja o wyprawce szkolnej!

Wnioski do wyprawki szkolnej można pobrać ze strony Portal edukacyjny pod linkiem https://portaledukacyjny.krakow.pl/
 
Uczniowie pełnoletni mogą je podpisać sami. Wnioski uczniów niepełnoletnich muszą być podpisane przez Rodziców. Rodzice mogą również pobrać wniosek bezpośrednio u Pedagoga Szkolnego w 28 września t.j. w najbliższy piątek.
Termin składania wniosków do Pedagoga lub Psychologa Szkolnego mija w poniedziałek 1 października.
Nie będą rozpatrywane wnioski uczniów, którzy nie dostarczyli do Szkoły aktualnego orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 17 września 2018 r.w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych, wnioski złożone po terminie 1 października b.r. nie mogą być rozpatrzone.

 

 

Zapraszamy do przeglądania bieżących aktualności poniżej :-)

  

 

Kurs kwalifikacyjny z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej twarzy, szyi i dekoltu

Uwaga, uwaga! Zapisy trwają!

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Co warto zobaczyć w Krakowie"

 

Do XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Co warto zobaczyć w Krakowie", organizowanego przez PTTK dla dzieci i młodzieży, zgłosiło się 150 uczestników z całej Polski. Jury wybrało do finału 50 prac, przyznając 3 nagrody i 10 wyróżnień.

Piknik Integracyjny „Powitanie Lata”

 

 W dniu 7 czerwca odbył się Piknik Integracyjny „Powitanie Lata” na terenie Klubu Żeglarskiego HORN przy zalewie Bagry.

Dzień Sportu 2017

 

8 czerwca na Orliku odbył się Dzień Sportu, w którym uczniowie naszego Ośrodka rywalizowali w turnieju piłkarskim, meczu siatkarskim Nauczyciele - Uczniowie oraz brali udział w konkursach sprawnościowych.

Aplikacje w Android Studio - warsztaty

 

Grupa 6 uczniów wraz z wychowawczyniami z klas informatycznych wzięła udział w warsztatach, których głównym celem było pokazanie na czym polega tworzenie programów na urządzenia mobilne.

Wycieczka na wystawę pająków i skorpionów

 

Dziś, czyli w środę 7 czerwca 2017, odbyła się wycieczka uczestników kółka biologicznego na wystawę pająków i skorpionów.

Festyn "Lato nad Bagrami"

W sobotę 3 czerwca 2017 r.  braliśmy udział w festynie "Lato nad Bagrami" organizowanym przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze.

Spotkanie z GWIAZDĄ - panią Iwoną Cichosz

 

W czwartek 1 czerwca 2017 w klubie PZG na ul. św. Jana 18 miało miejsce spotkanie z GWIAZDĄ - panią Iwoną Cichosz - Miss Deaf International 2016 i finalistką programu Taniec z Gwiazdami 2017.

Spotkanie z pisarką p. Anną Onichimowską

 

31 maja 2017 Biblioteka Krakowska, filia nr 2 przy ul. Krakowskiej 26 zaprosiła nas (klasa 2 LO i 1 Tkm) na spotkanie z pisarką p. Anną Onichimowską, autorką książek dla dzieci i młodzieży.