Drukuj

W tym roku nasz Ośrodek obchodzi 70-tą rocznicę założenia!

 

W tym roku nasz Ośrodek obchodzi 70-tą rocznicę założenia! Jesteśmy z tego powodu dumni i szczęśliwi: przez te wszystkie lata obserwowaliśmy, jak wzrasta, rozbudowuje się i unowocześnia. W ostatnich latach wyremontowaliśmy sale do zajęć lekcyjnych, internat, łazienki, stworzyliśmy profesjonalne kuchnie oraz inne pracownie zawodowe. Wkrótce odnowiona zostanie stołówka. Zastanawiamy się jednak: jak było dawniej? Jak było kiedyś? Jeśli jesteś naszym absolwentem prześlij proszę kilka zdań wspomnień związanych ze szkołą i jeśli masz - zdjęcia. Opublikujemy je na stronie i wspólnie stworzymy kronikę, która upamiętni okrągłe 70 lat działalności Ośrodka! Planowaliśmy huczny jubileusz, który niestety nie odbędzie się z powodu bieżącej sytuacji. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie stworzymy coś więcej: historię Ośrodka, spisaną przez naszych uczniów i absolwentów: przez Was. Wasze zdjęcia, wspomnienia, historie i opowieści. Jak potoczyły się wasze losy? Kiedy chodziliście do naszej szkoły? Jak wtedy wyglądała? Prosimy o przesyłanie zarówno zdjęć, jak i wspomnień. Jesteśmy ich bardzo ciekawi. A przy okazji ogłaszamy konkurs na najstarsze zdjęcie Ośrodka! Kto wie, może takie zdjęcie leży na dnie Twojej szafy? Podziel się nim z nami, obecnymi uczniami i pracownikami Ośrodka dla Niesłyszących przy Grochowej.

 

Na początek zdjęcia z wystawy prac plastycznych uczniów. Wystawa przygotowywana jest w auli przez panie Katarzynę i Anię.

 

 

ale.jpg jubileusz1.jpg jubileusz2.jpg

jubileusz3.jpg jubileusz4.jpg