Projekt integracyjny Be Together - Katowice

 

Nasze odważne prawnicze koło pod opieką pani Sylwii i pani Wioli tym razem podążyło drogą artystyczną. Jej celem było Muzeum Śląskie w Katowicach, a przesłaniem projekt integracyjny Be Together. Projekt powstał z potrzeby integracji różnych grup społecznych – osób z niepełnosprawnościami, chcących żyć aktywnie i nawiązywać nowe przyjaźnie, terapeutów oraz osób pełnosprawnych otwartych na nowe wyzwania – a my wyzwania lubimy najbardziej Wśród organizatorów projektu znaleźli się: pani Patrycja Nosowicz, Rafał Bołdys – uczeń pierwszej klasy naszej Szkoły Policealnej  o kierunku Technik Administracji oraz Dominika Kozłowska - absolwentka naszej Szkoły Policealnej  o kierunku Technik Administracji. Jesteśmy z nich bardzo dumni Mieliśmy możliwość obejrzenia wspaniałego przedstawienia z przesłaniem: be together, a także doświadczenia własnego wkładu w sztukę, pokonania własnych obaw i przełamania pewnych stereotypów. Podsumowując: wspaniałe doświadczenie, kto nie był - niech żałuje;-)