Nasza Młodzież bardzo chętnie uczestniczy we wszelakiego rodzaju konkursach.

Możemy poszczycić się osiągnięciami Naszych Wychowanków:

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

 

data

Nazwa konkursu

Udział uczniów

 

8.10.2013 r.

 

Wernisaż wystawy "Barwy natury"  w Galerii Stańczyk Kraków ul. Królewska 94

 

 

 

 

 

 

Joanna Łapka

Daria Hangiel

Magda Gluza

Marcin Oczadły

Anna Nosek

Eliza Kapanowska

Sebastian Walczy

Bartłomiej Piwowar

 

11.11.2013 r.

 

konkurs plastyczny „Drogi do niepodległości” zorganizowany przez Podgórski Dom Kultury w Krakowie

 

 

Maciej Janik - wyróżnienie w kategorii szkoła średnia

 

7.12.2013 r.

 

Szkolny Konkurs Historyczny

Maciej Janik I m-ce

Patryk Kowalewski II m-ce

Justyna Młynarczyk III m-ce

 

13-15.12.2013 r.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do lat 21

 

 

Wicemistrzostwo Polski

Paweł Niedziałek - tytuł najlepszego zawodnika

 

3.02.2014 r.

 

Konkurs Recytatorski "Wiersze Wisławy Szymborskiej"

 

Bernadetta Adamska oraz Maciej Janik I m-ce

Patryk Kowalewski II m-ce

Rafał Bołdys III m-ce

 

 

Luty 2014 r.

 

Ogólnopolski Konkurs "Z energetyką w przyszłość"

 

Mateusz Rusek III m-ce

Hubert Dudoń VI m-ce

 

 

15.03.2014 r.

 

Konkurs Wiedzy o Julianie Tuwimie

 

Piotr Twardosz II m-ce

Wojciech Kawon III m-ce

 

 

14.03.2014 r. - 16.03.2014 r.

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Kucharskiej w Kutnie

 

Agnieszka Morawska 4Tk,

Kacper Świerkosz 4 Tk

Bernadetta Adamska 2 Tk

Sylwia Oleś 1 Tk

 

 

15.02.2014 r.

 

Szkolny konkurs języka angielskiego

 

Adrianna Gdula I m-ce

Justyna Młynarczyk II m-ce

Bernadetta Adamska III m-ce

Rafał Bołdys IV m-ce

Wojciech Kawon V m-ce

 

 

1.04.2014 r.

 

II Szkolne Zawody Informatyczne

 

Bartłomiej Piwowar I m-ce

Piotr Budzik II m-ce

Piotr Gaździak III m-ce

 

 

2.04.2014 r.

 

Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych LO i TZ

 

Małgorzata Daniel I m-ce

Kamil Cendry II m-ce

Hubert Dudoń wyróżnienie

 

 

4 -5 IV 2014 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Odczytywania Mowy "Oczy pomagają słyszeć"

 

 

Adam Babiak

 

8.04.2014 r.

 

Wystawa prac artystycznych w Forcie „Krzesławice”

Prace plastyczne wykonane pod kierunkiem pani Katarzyny Śliwczyńskiej - Szarkowskiej, prace florystyczne - pani Renaty Chojnackiej i pani Zofii Piszczek, prace fotograficzne - pani Nadieżdy Wiśniewskiej

 

 

11 - 12 IV 2014 r.

 

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Historycznej dla Niesłyszących w Warszawie

 

Justyna Młynarczyk III m-ce

Patryk Kowalewski VII m-ce

Maciej Janik IX m-ce

 

 

11-13.04.2014 r.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla Niesłyszących w Olsztynie

 

 

 

15.04.2014 r.

 

Szkolny Konkurs Kucharski pt "Ciasta Wielkanocne"

 

Anita Gawryś kl. 3k - I m-ce

Laura Potaczek kl II TZ II m-ce

Paweł Nesterak kl 1k  i Bartosz Bałazy III m-ce

 

 

17.04.2014 r.

 

Diecezjalny Konkurs "Jan Paweł II - droga do świętości" "

 

W etapie szkolnym (kwiecień 2914 r.)uczestniczyło 34 uczniów,

W etapie diecezjalnym:

Joanna Łapka I m-ce,

Paweł Janik VII m-ce

 

 

23 - 25 IV 2014 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących w Bratysławie

 

 

Justyna Młynarczyk II m-ce

 

 

Szkolny Konkurs "10 lat Polski w UE"

 

 

Tomasz Wiktorowicz

 

9.05.2014 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt: "Dekada z Europą"

 

 

Grzegorz Palka I m-ce

 

9.06.2014 r.

 

Międzyszkolny Konkurs biologiczny: "70 rzeczy, których nie wiem o swoim organizmie"

 

Justyna Młynarczyk I m-ce

Małgorzata Daniel II m-ce

Maciej Janik III m-ce

 

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

12.10.2012r.

Turniej Tenisa Stołowego

I m-ce Łukasz Sroka

II m-ce Michał Dudek

III m-ce Piotr Budzik

14.10.2012r.

I Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Bilardzie

tytuł Wicemistrza Polski i II miejsce Patryk Gargas

brązowy medal MP i III miejsce Filip Gałązka

25.10.2012r.

Konkurs wiedzy o patronie Januszu Korczaku

W kategorii klas pierwszych i drugich zwyciężyła Justyna Młynarczyk, a w kategorii klas trzecich i czwartych Piotr Budzik

22.11.2012r.

Wręczenie nagród w Konkursie plastycznym - „Mój wymarzony zawód” zorganizowanym przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie  

I miejsce Joanna Łapka

II miejsce Mateusz Rusek

III miejsce Anna Nosek

Wyróżnienia: Magdalena Golanowska, Daria Hangiel, Bartosz Bałazy, Sebastian Walczy.

28.11.2012r.

Szkolny Konkurs Matematyczny

dla klas drugich i trzecich

I m-ce Kamil Dudek

Wyróżnienia:

Filip Gałązka, Jan Seweryn, Dominik Rusin

30.11.2012r.

VII Andrzejkowy Turniej Unihokeja

I m-ce Mateusz Mołek

II m-ce Mariola Kapanowska

III m-ce Monika Dziuba i Agnieszka Karczyńska

7.12.2012r.

Konkurs historyczny

I miejsce Izabela Kaczmarzyk

II miejsce Michał Zapartek

8.12.2012r.

XV otwarty Turniej Bilardowy

o Mistrzostwo Polski Dzieci

i Młodzieży Niesłyszącej

Złoty medal Izabela Kaczmarzyk

Brązowy medal Patryk Gargas

Srebrny medal Aleksander Staniszewski

11.12.2012r.

Eliminacje do Międzynarodowego Konkursu Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących

w Bratysławie

Adam Babiak,

Kamil Dudek

Ilona Bekiesz

17.12.2012r.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Katarzyna Bek

Karolina Grzybowska

19.12.2012r.

Eliminacje do X Ogólnopolskiego Konkursu Znajomości Języka Angielskiego dla Niesłyszących

w Tarnowie

Dawid Paprota,

Kornelia Smolińska

Adam Janulek

Powołanie do Kadry Narodowej w Koszykówce Chłopców Niesłyszących:

Daniel Kordeczka, Paweł Niedziałek, Paweł Wąchal.

Powołanie do Kadry Narodowej w Tenisie Stołowym dla Niesłyszących Alicja Dłużniak.

Powołanie do Kadry Narodowej w Narciarstwie dla Niesłyszących Filip Gałązka..

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

 

 

13.03.2012

Wernisaż i Wystawa Prac Plastycznych i Tkanin w Galerii MDK „Krzesławice”

L. Maziarz, A. Ozga, C. Chorąży, A. Skała, N. Rębacz, D. Hangiel, S. Walczy, J. Łapka, A. Nosek, L. Balawender

16-17.03.2012

XV Ogólnopolska Olimpiada Języka Migowego Lublin 2012

Ilona Bekiesz V m-ce

21.03.2012

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dzieci z Wadą Słuchu Szczecin 2012

II m-ce zespół teatralny „GROCH”

23.03.2012

Ogólnopolskie Zawody Matematyczne we Wrocławiu

Bartek Piwowar X m-ce

Katarzyna Bek XIV m-ce

13-15.04.2012

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Tenisie Stołowym w Częstochowie

Alicja Dłużniak brązowy medal

18-20.04.2012

X Przegląd Teatralno-Muzyczny

„O Buławę Lajkonika”

Agnieszka Ozga wyróżnienie indywidualne

20-21.04.2012

XV Ogólnopolski Konkurs Czytania Mowy z Ust (Wejherowo 2012)

Adam Janulek III m-ce,

Katarzyna Bek V m-ce

20-22.04.2012

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla Niesłyszących Wrocław 2012

Kamil Dudek VIII m-ce

Adam Babiak IX m-ce

Dawid Paprota XI m-ce

9.05.2012

Szkolny Konkurs historyczny z okazji święta Konstytucji 3 Maja

1 m. Joanna Różańska;

2 m. Ilona Bekiesz,

3 m. Michał Zapartek

18-19.05.2012

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Historycznej dla Niesłyszących w Szczecinie – kategoria szkoła ponadgimnazjalna

Michał Dudek – VII miejsce

Michał Zapartek – IX miejsce

22.05.2012

Szkolny Konkurs Chemiczny dla klas pierwszych

I  m-ce Kamil Dudek

II m-ce Izabela Kaczmarzyk

III m-ce Jan Seweryn

22.05.2012

Szkolny Konkurs Chemiczny dla klas drugich

I  m-ce Katarzyna Bek

II m-ce Bartłomiej Piwowar

III m-ce Marek Nykaza

23.05.2012

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Młodzieży Niesłyszącej zorganizowany przez Centre Charlotte Blouin w Angers we Francji, we współpracy z siecią HIPEN

I m-ce praca zespołowa:

Celina Chorąży,

Anna Nosek,

Sebastian Walczy

25.05.2012

Szkolny Konkurs Fizyczny “Życie i twórczość Marii Skłodowskiej – Curie”

I  m-ce Anna Nosek

II m-ce Kamil Dudek

 

25-27.05.2012

XX Ogólnopolski Konkurs Znajomości Języka Polskiego dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących Łódź 2012

Sylwia Oleś VII m-ce

29.05.2012

Konkurs przedmiotowy „W świecie węży”

I  m-ce Karolina Grzybowska

II m-ce Kornelia Smolińska

III m-ce Daria Hangiel

Uczniowie Filip Gałązka i Paweł Niedziałek zostali powołani do kadry narodowej piłki nożnej chłopców.

Opiekun klubu sportowego „BAGRY” pan Andrzej Lewandowski został wybrany na asystenta trenera kadry narodowej piłki nożnej chłopców.