Zapraszamy do przeglądania bieżących aktualności poniżej :-)

  

 

Uczestnictwo w wystawie Body Worlds

 

Wczoraj, 25 kwietnia, nasza pani od biologii, Monika Grabowska-Orządała, zabrała nas na wystawę Body Worlds.

Warsztaty Brafittingowe

 

18 kwietnia odbyły się w naszej szkole WARSZTATY BRAFITTINGOWE.

Papugarnia

 

W czwartek 19 kwietnia osoby chętne i zainteresowane przyrodą wyruszyły do papugarni na ul. Wielicką 250, by przyjrzeć się z bliska kolorowym papugom :)

Podchody profilaktyczne - relacja

 

 

23 IV klasy III ponadgimnazjalne wzięły udział w podchodach profilaktycznych zorganizowanych przez wychowanków internatu pod kierunkiem pani Kseni Natkaniec.

Relacja z pielgrzymki MATURZYSTÓW do Częstochowy

 

 

Zgodnie z tradycją uczniowie klas maturalnych naszego Ośrodka wybrali się  na Jasną Górę by podziękować Matce Boskiej za dar katechizacji oraz prosić o potrzebne łaski i pomoc w pomyślnym zdaniu egzaminów maturalnych.

Małopolska dla Maturzystów - zaproszenie na koncert

 

 

 

W imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego, serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów – absolwentów, Grono Pedagogiczne, Rodziców, Uczniów oraz osoby towarzyszące na pełen atrakcji koncert „Małopolska dla Maturzystów”, który odbędzie się  23 czerwca 2018 r., o godzinie 16.30, w TAURON Arenie w Krakowie.

Fort "Krzesławice" - wystawa twórczości

 

Wystawa twórczości naszej Młodzieży w Forcie "Krzesławice" na osiedlu Na Stoku w Krakowie.

Warto zostać kosmetyczką :-) 

 

W pierwszym semestrze  roku szkolnego  2017/2018   nasze kosmetyczki, uczennice klasy  2Q Szkoły Policealnej,  razem z panią Ewą Loga-Skarczewską  brały  aktywny udział  w zajęciach z metod i technik pielęgnacji ciała, które odbyły się w  Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Wesołych, radosnych Świąt Wielkanocnych

 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju oraz dużo radości płynącej z rodzinnych spotkań.