Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Niesłyszących

ul. Grochowa 19, 30-731 Kraków, tel.: 12 653 26 84 wew. 25, 12 653 20 91
   Home      akt - 2011/5 Zjazd Absolwentów

Zjazd Absolwentów 2011

W dniu 5 marca odbył się w naszym Ośrodku Zjazd Absolwentów z lat

1980 – 2000. Już od godzin porannych w korytarzach i auli gromadzili się dawni uczniowie naszej szkoły, serdecznie witając swych dawno niewidzianych kolegów i koleżanki, nauczycieli i wychowawców. Wspaniałą atmosferę ciepła i miłych wspomnień otulaną wzajemnymi uściskami podkreślały wonne zapachy z naszej ośrodkowej kuchni, w której również od rana tętniło życie.

Dużą uwagę zwracał nowy piękny wystrój auli, świetlicy i korytarzy, ozdobionych pięknymi zdjęciami, na których nasi absolwenci podczas zwiedzania Ośrodka, wypatrywali znajomych twarzy, przywracających wspomnienia z lat szkolnych. 

Uroczystość Zjazdu Absolwentów zainaugurowała Dyrekcja Ośrodka: pani Agata Czech i pan Andrzej Pasek, serdecznie witając wszystkich przybyłych gości. Po przemówieniach i życzeniach dyrekcji i naszych gości przystąpiono do wspólnego świątecznego posiłku. Miłą chwilą wspomnień i refleksji nie tylko dla absolwentów była prezentacja Kroniki naszego Ośrodka. Kulminacyjnym punktem rozpoczęcia zabawy absolwentów był wspaniale wyglądający i tak samo pyszny tort. I rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo zabawy z tańcem, śpiewem do samego rana.

Następnego dnia w samo południe, po serdecznych pożegnaniach, wszyscy nasi absolwenci pełni pozytywnej energii i wspaniałych świeżych wspomnień z wszak niezapomnianej nocy, opuszczając już Ośrodek zapewnili nas, że już oczekują kolejnego zjazdu.

 

Sylwia Odrzywałek

Zapraszamy do galerii zdjęć do działu ZJAZD2011